3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Een collectie van divers gekleurd glaswerk. 19e eeuw en later.
Een lot bestaande uit diverse geslepen glazen vazen, daarbij een kan van Annaglas. (Blauwe bolvaas heeft chip aan de rand).
Een lot bevattende (2) glasobjecten van Max Verboeket, beiden gesigneerd.
3 Los(e)/Seite