15 Los(e)/Seite
Een bronzen groepje van een jonge jager leunend op een boomstronk. 19e eeuw. (Geweer manco).
Een bronzen buste, van een wenende Christus, op dito voet. Eerste kwart 20e eeuw.
Een gepolijst bronzen beeldje van een gymnaste met geheven armen. Ca. 1970.
Een bronzen sculptuur van een dansende sater met tamboerijn. 19e eeuw.
Een lot bestaande uit (3) bronzen sculpturen van o.a. een discuswerper, een verkopertje en een putto. 1900 en later.
Een albasten buste van een lezend meisje. Onduidelijk geannoteerd in het boek. Itali‘, ca. 1900/1930.
Een bronzen hoogreli‘f gevelportret van een man in molensteenkraag.
Een koppel van (2) bronzen edelherten.
Een goud geschilderd ZAMAK gietstuk van een elegante dame. Daarbij een brons gepatineerd gips van een rustende jongeling.
Een bronzen inktpot in de vorm van een buste van Dante Alighieri op groen marmeren basement.
Een paar ZAMAK beeldjes in de vorm van Eros figuurtje. (Kleine beschadigingen).
Een ZAMAK beeld van een bosnymph en Eros. Gertiteld: Protection door Emile Bruchon (1806 -1895).
Een metalen sculptuur voorstellende de personificatie van Europa. Frankrijk, 19e eeuw. (Rechterpols beschadigd).
15 Los(e)/Seite