8 Los(e)/Seite
Een lot van twee koperen kolenkitten.
Een bronzen gedenkplaquette van een scne van stervende soldaten. Gedateerd 1914, 1915.
Een verzamelboekje met diverse afbeeldingen van het Koninklijk Huis.
Een 19e eeuws doosje voor het opbergen van een zakhorloge. Ingelegd met messing, been en diverse houtsoorten. Frankrijk, ca. 1880.
Koffie & Thee: Van Nelle winkeltrommel. Eerste helft 20e eeuw. ...[more]
Een lot van twee Ray-Ban Aviator Classic zonnebrillen.
Een lot van zes zakhorloges. 19e/ 20e eeuw. (Niet getest op langdurige werking).
Een lot van twee getorste marmeren consoles.
8 Los(e)/Seite