6 Los(e)
6 Los(e)/Seite
(Toegeschreven aan) Kralik, een set vazen van Iridescent glas. Circa 1910.
Een persglazen Lalique bakje. 20e eeuw.
Een Lalique schaal, gesigneerd aan de binnenzijde. Frankrijk 20e eeuw.
Een Murano stijl Millefiori XL vloer-, of hanglamp.
Een glazen tafellamp "Love birds". Lalique, eind 20e eeuw.
Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert. ...[more]
6 Los(e)/Seite