5 Los(e)
5 Los(e)/Seite
Een aardewerken vaas, A.F.R. Dubois met decor van tamme kastanjes, gesigneerd: A.F.R. Dubois, september 1923. Frankrijk, 1e kwart 20e eeuw.
Een platelen inktstel met Regina decor. Goude, 1e helft 20e eeuw.
Een faience plaquette met klassiek decor, gemerkt Lill 1767. Frankrijk, circa 1900.
Een lot van vijf fiance borden met diverse decors. Frankrijk, 19e eeuw.
Charles Catteau voor Boch Frres KŽramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.
5 Los(e)/Seite