3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Een vijf delig porseleinen kaststel met wapen decor. Samson, 19e eeuw.
Een porseleinen servies onderdeel met floraal decor. Frankrijk, 19e eeuw.
Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.
3 Los(e)/Seite