5 Los(e)
5 Los(e)/Seite
Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.
Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.
Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.
Een porseleinen balustervormig dekselvaasje met decoratie van berglandschap. China, Qianglong.
5 Los(e)/Seite