89 Los(e)/Seite
Een set porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.
Een Swatow kom met floraal decor. China, Ming.
Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.
Een bronzen hengselpot gedecoreerd met diverse Chinese figuren. China, 19e eeuw.
Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China, 20e eeuw.
Een set van drie porseleinen kop en schotels met floraal decor. China, Tongzhi.
Een porseleinen Blanc de Chine Guan-Yin. China, 20e eeuw.
Een Sancai fat lady met konijn in haar hand. China, 19e/20e eeuw.
Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.
Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.
Een porseleinen wine cup met decoratie van lange lijs zittend bij rots en zotje. Gemerkt met 4-karaktermerk. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.
Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.
Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.
Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.
Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuw
Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.
Drie porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor, 1 met karakterteken. China, Qianlong.
Twee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieur decor. China, Kangxi.
Twee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratie. China, Qianlong.
Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.
Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.
Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.
Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.
Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.
Twee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, Qianlong.
Twee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, het andere met floraal decor. China, Qianlong.
Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.
Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.
Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .
Een porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezicht decoratie. China, Qianlong.
Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.
Twee porseleinen vazen model rolwagen met antiquiteiten decor Jade gemerkt. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.
Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.
Een porseleinen Mandarijn kom met decoratie van drie figuren in landschap. China, Qianlong.
Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.
Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.
Twee porseleinen kommetjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.
Een porseleinen theepot voorzien van Romance of the Western Chamber decor China, Yongzheng.
Een porseleinen klapmutskom met floraaldecor. China, Wanli.
Een porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, Qianlong.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.
Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model met floraaldecor. China, Kangxi.
Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.
Twee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, Yongzheng.
Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand landschap/ haan interieur. China, Yongzheng.
Twee porseleinen diepe borden prunustak-op-rots decor waarbij vogels. China, Yongzheng.
Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenrand en rivier landschap interieur. China, Yongzheng.
Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.
Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China, Yongzheng.
89 Los(e)/Seite