Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • porselein; (28)

Schätzpreis

28 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 28 Los(e)

Een porseleinen schotel met decor van geschoten wild. West Europa, 1e helft 20e eeuw.

Een lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw. ...[more]

Een porseleinen thee/koffie servies gedecoreerd met bloemen. Frankrijk, 19e eeuw.

Imari-stijl hoge theebus, daarbij toegeveogd twee Imari-stijl snuff bottles. 19e eeuw.

Een lot bestaande uit een opaal glazen lampvoet en een porseleinen cassolette, beide met bronzen montuur. Frankrijk, 19e eeuw.

Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen. ...[more]

Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt StŽany. Frankrijk, 20e eeuw.

Een set porseleinen cornet vazen met vergulde accenten. Frankrijk, midden 19e eeuw.

Een set vazen in Brussels porselein met klassieke voorstelling. Eind 19e eeuw.

Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.

Een groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder Hochst. Duitsland, 20e eeuw.

Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.

Een biscuit groep van een jongedame en heer, getekend F.Roger. Frank, 1e helft 20e eeuw.

Een set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt Christofle, Frankrijk eind 20e eeuw.

  • 28 Los(e)