5 Los(e)
5 Los(e)/Seite
Een hoef van een pony verwerkt tot inktpot. Eerste kwart 20e eeuw. Zilverlaag verpoetst.
Een "Pice de Milieu" van een persglazen schaal op verzilverde voet.
Een lot bestaande uit drie inktpotten, waarvan ŽŽn verzilverd, en een kistje.
Een vergulde Dupont aansteker, met certificaat en originele doos. Genummerd: 1248, Paris.
5 Los(e)/Seite