Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • Diversen;Lots; (107)

Schätzpreis

107 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 107 Los(e)

Een set van (4) bronzen Napoleon III Billiard "Corner Pocket" ornamenten. Ca. 1850.

Een 19e-eeuws bureau met intarsia, met bijbehorende stoel en theetafel, en dienblad.

Een diorama of "Bavelaartje" voorstellende een stellingmolen nabij een huis. Laat 19e eeuw.

Een lot bestaande uit een reismicroscoop, een zestraps telescoop kijker, en een horloge standaard.

Een paar rijkversierde, bronzen vuurbokken. Voorzien van leeuwenkop met ring, een zonnegod op vaaswerk, veren, band-, en rolwerk. Ca. 1880.

Een grote tinnen kan met warmhoud bodem. Gemerkt "Dixon&Sons". Engeland, ca. 1900. ...[more]

Een lot bestaande uit een messing inktstel met voorstelling van de Vlaamse leeuw, daarbij een eiken spaarkistje. Ca. 1900.

Een set van twee zwart marmeren boekensteunen met daarop Indische olifanten. Ca. 1900.

Een ebonised brievenhouder met daarbij een buste van Luther. Beiden eerste helft 20e eeuw.

Een lot bestaande uit diverse bureau objecten. Waaronder een tafelbel, een lamp en een pennenhouder.

Een 19e-eeuws gekuipt dienblad. Daarbij een olielamp, een griffeldoos, een warmer, een tabaksdoos, treen, zoutstrooier en een kandelaar.

Een 19e-eeuwse zgn. Conch-, of Cameo-schelp met godin van de oogst; Demeter. (Lichte beschadiging bovenzijde schelp).

Een lot bestaande uit (2) jardinieres waarvan ŽŽn met een blauwglazen binnenbak en de ander met een cameoglazen binnenbak.

  • 107 Los(e)