Een porseleinen famile rose figuur van Fu Xing, gemerkt aan onderzijde. China, midden 20e eeuw.
Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.