Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

  • Aziatica;Chinees porselein; (82)

Schätzpreis

  • Chinese Works of Art (82)
82 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 82 Los(e)

Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.

Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.

Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.

Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.

Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.

Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.

Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.

Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.

Twee steengoed olielampjes VungTau Cargo (geveild bij Christies, Amsterdam). China, Kangxi.

Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.

Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.

Een porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschap-met-visser decor. China, Yongzheng.

Een porseleinen bordje met verschillende perken en Lingzhy in het midden,met zeemleer achterzijde. China, Kangxi.

Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en figuren decor en landschap decor. China, Yongzheng.

Drie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decor. China Yongzheng.

Een porseleinen Famille Rose schenkkan met rivierlandschap met paviljoendecoratie. China, Qianlong.

Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.

Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.

Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.

Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.

Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.

Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.

Drie porseleinen bordjes ŽŽn met rivierlandschap decor, 2x floraal decor, alle met capucijner buitenzijde. China Yongzheng.

Een porseleinen kop en schotel met rivierlandschap decoratie en capucijner buitenzijde. China, Yongzheng.

Twee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijner buitenzijde. China, Kangxi.

Vijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en capucijner buitenzijdes. China, Qianlong.

Een porseleinen kom met rivierlandschaap & pagode & visser decor. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong. ...[more]

Twee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randen en grisaille landschaps decoratie. China, 19e eeuw.

Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..

Twee porseleinen borden, ŽŽn met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.

Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.

Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.

Twee porseleinen borden, ŽŽn met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.

Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.

Een porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. Lowestoft decor. China,Qianlong.

Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met floraal decor waartussen vogels.

  • 82 Los(e)