7 Los(e)/Seite
Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.
Een lot polychroom faience aardewerk vazen gedecoreerd met kraanvogels en een azijnstel. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.
Een set aardewerk Art Nouveau vazen. Frankrijk, circa 1900.
Een lot Romeinse bodemvondsten, opgevist in Zuid-Frankrijk in de jaren 60.
Een grote fiance oorvaas, A. Maunier, Vallauris. Frankrijk, begin 20e eeuw.
Een lot Vlaams aardewerk borden met daarop spreuken.
Een pre-columbiaans (stijl) aardewerk schenkkan in de vorm van een fabeldier. Zuid Amerika.
7 Los(e)/Seite