Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sprundel

  • (Lose: 1-397)

  • (Lose: 4000 - 4034)

  • (Lose: 1300 - 1657)

  • (Lose: 3000-3072)

  • (Lose: 800-889)

  • (Lose: 500-542)

  • (Lose: 1700-1860)

  • (Lose: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ
  • 10:00 - 16:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 35,40%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)85 0703481

Schätzpreis

  • Porcelain (50)
50 Los(e)

  • 50 Los(e)

Een grote koperen cachepot gedragen door vier leeuwen. Daarin een passende zinken bak. Eerste kwart 20e eeuw.

Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.

Een sierplant vervaardigd in jade in celadon pot. China, 20e eeuw. (bladeren missend).

Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.

Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.

Een porseleinen Imari dekeldoos op pootjes met floraal decor in vakken. Japan 18e eeuw.

Een porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteiten decor. China, Kangx.

Twee porseleinen Famille Rose kommen met proviciewapen decor Gelderland en Utrecht. China, 20e eeuw.

Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.

Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.

Twee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor de ander met figuren in perken. China, 19e eeuw.

Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.

  • 50 Los(e)