872 Los(e)/Seite
Schilderij, olieverf op doek, 'Gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam'. Jan Kelderman (1914-
Schilderij, olieverf op doek, 'Gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam'. Jan Kelderman (1914-1990) HxB: 50 x 70 cm.
Zilveren bonbonmandje met parelrand, Holland, 20e eeuw. L: 16 cm. Gewicht: 82 g.
Set van drie zilveren miniaturen, Hollands gekeurd. Gewicht: 99.1 g.
Zilveren mosterdvat met blauw glazen binnenbak, Amsterdam. HxB: 11 x 16 cm.
Twee parfumflesjes met zilveren dop. H: 11 en 9 cm.
Zilveren melkkan, Hollands gekeurd en een jampot met zilver en kristal, met barst.
Drie zilveren beursbeugels w.o. sterrenbeursje. Toegevoegd verzilverde beugel.
Verzilverde flessenbak en dito ovale pot.
Indisch lepelrekje met Djokja lepeltjes en een lakdoosje met dertien zilveren lepeltjes, Hollands
Indisch lepelrekje met Djokja lepeltjes en een lakdoosje met dertien zilveren lepeltjes, Hollands gekeurd.
Zes viscouverts, gemerkt 800, Wolfers Brussel. Gewicht: 690 g.
Twee zilveren gecontourneerde schaaltjes. D: 14.5 cm.
Vierdelig zilveren menageset, Engels gekeurd.
Twee zilveren strooilepels en een taartschep.
Divers zilver en verzilverd kleingoed, waaronder: taste de vin, rozenkransdoosje en wijnstop.
Set van zes zilveren couverts in cassette, 2e gehalte Hollands gekeurd. Gewicht: 600 g.
Divers w.o. beursje, naaigerei, doos en vaasjes, zilver en verzilverd.
Drie zilveren messen, briefopener, veterhaak en kurkenstop, alle met cornalijn.
Schilderij op doek 'Keukenstilleven' HxB: 39 x 49 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Koeien aan de waterkant'. C Verschuur ( Cor Bouter) (1888-1966)
Schilderij, olieverf op doek, 'Koeien aan de waterkant'. C Verschuur ( Cor Bouter) (1888-1966) HxB: 40 x 60 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Interieur'. Henk van Leeuwen (1890-1972) HxB: 50 x 40 cm.
Zilveren collier met trollbeads en toebehoren, 1e gehalte, Hollands gekeurd.
Houten tafelvitrine met sieraden. HxBxD: 55.5 x 37 x 13.5 cm.
Mahonie op eikenhouten kast met vier laden, Holland eind 18e eeuw. HxBxD: 80 x 90 x 55 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Strandgezicht'. Simon Kramer (1880-1957) HxB: 49.3 x 79.3 cm.
Zilveren met houten inktdepper en een zilveren inktpotje.
Zilveren kannetje met rotan oor, Engels gekeurd. Gewicht: 355.7 g.
Amerikaanse vijflichts kandelaar.
Zilveren mandje, ajour met guirlandes, gaatje in de bodem. HxBxD: 8.5 x 17 x 10 cm.
Zilveren bonbonmandje, Holland, 20e eeuw. L: 14. 5 cm. Gewicht: 68 g.
Zilveren bonbonmandje met hengsel en parelrand, Holland, 20e eeuw. L: 13 cm. Gewicht: 94 g.
Driedelig zilveren roomsetje met parelrand. L: 18.5 cm. Gewicht: 293 g.
Zilveren kandelaartje, Hollands gekeurd. Toegevoegd vaasje en schaaltje, 835 gemerkt.
Zilveren peperstrooier op pootjes, ajour met guirlandes, gecanneleerde pilasters, ramskoppen en
Cassette met zilveren vorkjes.
Set van vijf diverse mandjes, waaronder zilver Hollands gekeurd. Gewicht: 396 g.
Set van twee zilveren botermesjes Hollands gekeurd, daarbij twee Christofle couverts.
Zilveren geboortebeker, Hollands gekeurd en een handspiegel 830 gemerkt.
Set van twaalf zilveren Apostel lepeltjes, in cassette van Juwelier Kan Amsterdam. Gewicht: 143 g.
Set van zes bordjes, 825 gemerkt. Gewicht: 117.4 g.
Set van zes diverse zilveren doosjes, waaronder loderein en tondel.
Vier zilveren eierlepels, Holland, Biedermeier, 19e eeuw.
Zes zilveren lepeltjes en vier couverts. Gewicht: 687 g.
Cassette met hierin 12 zilveren theelepeltjes, een suikerschep en een theeschep.
11 zilveren vorkjes met cornalijnen heft.
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsstraatje in de sneeuw'. Hendrik Van Leeuwen van Oudewater (
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsstraatje in de sneeuw'. Hendrik Van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Zeegezicht', naar H. Koekoek. HxB: 30 x 42 cm.
Schilderij, olieverf op board, 'Vennetje'. J. Sax (1899-1977) HxB: 25.5 x 33.5 cm.
Vier zilveren mokka- en roomkannetjes, Holland, 20e eeuw.
Zeven zilveren kandelaars, Engeland, 20e eeuw. H: 7 - 9 cm.
Diverse sieraden, waaronder zilver.
Twee eiervormige zilveren doosjes. H: 4.7 cm.
Mahonie op eikenhouten buffetkast met gestoffeerde panelen, 19e eeuw. HxBxD: 124 x 92.5 x 42.5 cm.
Schilderij op doek 'Schepen in de haven', r.o. gesigneerd R. Kordian. HxB: 50 x 60 cm.
Ikoon, tempera op hout, voorstellende Azanskaja, Rusland ca. 1800. HxB: 31 x 26 cm.
Hoofdkapje gemaakt van onder andere gouddraad.
Zilveren oorijzers met gouden boeken, Hollands gekeurd, 1961. Gewicht: 72 g.
Zilveren oorijzers met gouden krullen, Hollands gekeurd. Gewicht: 42 g.
872 Los(e)/Seite