800 Los(e)/Seite
Merklap gedateerd 1829. HxB: 63 x 53 cm.
Schilderijlijst, zwart met goud. HxB: 128 x 175 en 116 x 170 cm.
Hindeloopen wieg, eerste helft 20e eeuw. HxBxD: 85 x 55 x 100 cm.
Kakstoel met test. HxBxD: 120 x 48 x 40 cm.
Marmeren schouw (excl. kachel). HxB: ±130 x 170 cm.
Brievenbus van wit metaal met reliëfdecor. HxBxD: 45 x 40 x 20 cm.
Muurfonteintje met leeuwenkop en overloopje. H: 75 cm.
Spekstenen beeld, 'Het oog', op sokkel. H: 150 cm.
Wandfonteintje met voorstelling van vrouw met eenden. H: 85 cm.
Koppel eenden, toegevoegd hennetje in hok.
Aquarel 'Stilleven met flessen', gedateerd 1983. K Hak HxB: 50 x 72 cm.
Portret van een jongen, krijttekening. HxB: 71.5 x 45.5 cm.
Serie van vijf porseleinen borden met blauw decor van chrysanten, gemerkt met dubbele cirkel en
Serie van vijf porseleinen borden met blauw decor van chrysanten, gemerkt met dubbele cirkel en een wierookvat, Kangxi China. D: 25 cm.
Vierkante porseleinen vaas met panelen: twee met kalligrafie en twee met decor van vogels op een
Vierkante porseleinen vaas met panelen: twee met kalligrafie en twee met decor van vogels op een rots. China. HxBxD: 36 x 16 x 15 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerenfamilie met kalf 1943'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerenfamilie met kalf 1943'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 139 x 81 cm.
Tuinvaas, Empire stijl. HxB: 65 x 60 cm.
Twee coupes op voet met blauw glazen binnenbak en decor van palmetten, guirlandes en strikken, 800
Twee coupes op voet met blauw glazen binnenbak en decor van palmetten, guirlandes en strikken, 800 gekeurd. HxB: 17 x 23 cm.
Porseleinen blauw witte terrine, met landelijk en geometrisch decor, vermoedelijk samengesteld.
Porseleinen blauw witte terrine, met landelijk en geometrisch decor, vermoedelijk samengesteld. HxBxD: 20 x 32 x 20 cm.
Schilderij op doek, stilleven 'Dressoir met appels'. HxB: 100 x 80 cm.
Tuinvat met drie oren. H: 85 cm.
Mahoniehouten likeurkelder, Biedermeier, Holland 19e eeuw, karaffen manco.
Pauwenstaart schotel, van Duyn, Delft 18e eeuw. D: 21 cm.
Twee mahoniehouten theekistjes, Biedermeier, Holland 19e eeuw.
Serie van drie porseleinen borden met blauw banderol decor, Qianlong China. D: 28 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. Piet Cottaar HxB: 85 x 75 cm.
Tuinmand met gevlochten decor. HxB: 50 x 63 cm.
Set van drie porseleinen borden, met opstaande rand en blauw decor van bloemen, Qianlong China. D:
Set van drie porseleinen borden, met opstaande rand en blauw decor van bloemen, Qianlong China. D: 21.5 cm.
Pendule Zamac, Art Deco. H: 32 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Slapend meisje met viool'. Pouwels, L HxB: 41 x 31 cm.
Tuinvaas met getorste cannelering. HxB: 65 x 45 cm.
Twee Korintische zuiltjes. H: 55 cm.
Ezeltje van kunststof. HxB: 58 x 75 cm.
Beeld 'Bambi' van kunststof. HxBxD: 105 x 80 x 40 cm.
Drie schilderijen: 'Fruitstilleven', 'De koe' & 'Bloemstilleven'.
Litho 'Haven van Rotterdam'. Marinus Johannes de Jongere HxB: 63 x 22 cm.
Twee bronsjes: 'Jongen met dolfijn' & 'Vrolijjke lach'.
Ets 'Vierspan voor bierwagen'. Willem Gerard Hofker HxB: 15 x 43 cm.
Zeven tegels 'zeemonsters' wit blauw, met gebreken.
Stilleven van bloemen en fruit op hout geschilderd. Toegevoegd schilderij op board, 'Bussumse
Koekoeksklok, omstreeks 1935. HxB: 65 x 44 cm.
Romeinse buste op zuil. H: 145 cm.
Aquarel, 'stenen'. Dick van Luyn HxB: 50 x 40 cm.
Chinees theepotje met chip aan onderkant deksel, Chinees kommetje en schoteltje. Toegevoegd Regout
Chinees theepotje met chip aan onderkant deksel, Chinees kommetje en schoteltje. Toegevoegd Regout beslagkom.
Schilderij, gemengde techniek, 'Oesterputten Yerseke'. Gerard Menken HxB: 45 x 61 cm.
Twee zeefdrukken, 'Noord-Brabant' & 'Drenthe'. Corneille HxB: 40 x 56 en 57 x 42 cm.
Comtoiseklok, Frankrijk omstreeks 1855.
Gietijzeren tuinvaas met oren. HxB: 52 x 80 cm.
Schilderij 'De Engel'. Gerard Menken HxB: 50 x 59 cm.
Papier sculptuur. Leo Erb HxB: 14 x 24 cm.
Eikenhouten bijzettafel en Pander bijzettafel. H: 74 cm en 50 cm.
Zamakpendule in stolp. H: 39 cm.
Foto Middelburg, hoek Markt en Gravenstraat, ingelijste reproductie. HxB: 38 x 60 cm.
Stoel LaWo I, Han Piek. LaWo staat voor Laminated Wood, de stoel is uit één stuk gelamineerd hout
Kopergravure 'Der Markt zu München'. HxB: 28 x 70 cm.
Divers drukwerk Van Gelder, w.o. ets en diverse ex libris.
Optica prent, 18e eeuw, ingekleurd. HxB: 30 x 42 cm.
'Als men oud wordt', kleurenets naar Josef Israëls. Frans Everbag HxB: 31 x 20 cm.
Kaart van Engeland, tweedelig in één lijst, 18e eeuw. HxB: 40 x 22 cm.
800 Los(e)/Seite