752 Los(e)/Seite
Tegels met blauw decor van bloemen, bloemen met vogels en fruitschalen, Holland 17e tot 19e eeuw,
Tegels met blauw decor van bloemen, bloemen met vogels en fruitschalen, Holland 17e tot 19e eeuw, 125 stuks.
Zilveren gesp, vroeg Biedermeier.
Vier diverse cachetstempels w.o. zilver.
Zilveren Jugendstil cachetstempel.
Drie 18e eeuwse cachetstempels.
Twee gespen met Zeeuwse knoppen.
Dertien diverse zilveren Nederlandse munten.
Koperen tabaksdoos, ovaal met bijbelse gravering 'Jacob siet in een visioen de Engele Himme tot
Koperen tabaksdoos, ovaal met bijbelse gravering 'Jacob siet in een visioen de Engele Himme tot dem koom'. HxBxD: 16 x 10.5 x 4 cm.
Rechthoekig octogonaal koperen tabaksdoos met geometrische florale gravering. HxBxD: 12.5 x 6 x 4
Rechthoekig octogonaal koperen tabaksdoos met geometrische florale gravering. HxBxD: 12.5 x 6 x 4 cm.
Paardemes in lederen schede, gedateerd 1996.
Soort: Pistool Mechanisme: Percussie Herkomst: Portugal Jaartal: ca. 1850 Lengte totaal: 33 cm.
Twee polychroom beschilderde Haarlemmer tegels met dier voorstelling.
Zilveren 10 guldens, 12 stuks. Gewicht: 15 g. p/s
Soort: Transitional Revolver Mechanisme: Percussie Herkomst: Birmingham, Engeland Jaartal: 1845
Zilveren guldens Willem II uit 1848, 20 stuks.
Soort: Dubbelloops pistool Mechanisme: Percussie Herkomst: Eibar, Spanje Jaartal: ca. 1910 Lengte
Drie mosterdpotten op pootjes met blauw glazen binnenbakjes en guirlandes.
Soort: Pistool Mechanisme: Percussie Herkomst: Frankrijk Jaartal: ca. 1840 Lengte totaal: 28.8 cm.
Soort:Leger zadel karabijn Mechanisme: Percussie Herkomst: Engeland, Birmingham Nummers: 2 Maker:
Soort: Cadetten geweer Mechanisme: Percussie Herkomst: Duitsland Jaartal: ca.1850 Lengte totaal:
Soort: Dubelloops zakpistool Mechanisme: Penvuur Herkomst: Waarschijnlijk Spaans Jaartal: ca. 1870
Mechanisrne: Percussie. Herkomst: Frankrijk, Parijs Maker: Leclerc, (H.Clerc) Jaartal: ca. 1740.
Opticaprent 'Slag bij de Doggersbank', Georg Balthasar Probst.
Vijf diverse cachetstempels w.o. parelmoer en cornalijn.
Zilveren Biedermeier tabaksdoos met gravure op deksel van een dorpsaangezicht.
Zilveren doekslot met filigrain.
Soort: Schijfpistool. Mechanisme: Percussie. Herkomst: Frankrijk Jaartal: 1840 - 1860. Lengte
Twee tegels met blauw decor: zeemonster en Venus oprijzend uit de zee.
Soort: Boven en onderloops pistool Mechanisme: Percussie Maker: Moore (Charles Moore) Herkomst:
Soort: Dubbelloops pistool Mechanisme: Percussie Maker: Durs Egg Herkomst: Londen Jaartal: ca.
Zilveren guldens Willem II: 10 stuks uit 1845 en 10 stuks uit 1847.
Mechanisme: Percussie. Herkomst: Ciudad Real, Spanje. maker: Notario Hermanos. Jaartal: 1882. Lengte
Drie zilveren mosterdpotten met opengewerkt montuur, blauwglazen binnenbakje, oorvormig handvat en
Drie zilveren mosterdpotten met opengewerkt montuur, blauwglazen binnenbakje, oorvormig handvat en duimrust op de deksel.
St. Lukas vaas met lusterglazuur, Utrecht. H: 27 cm.
St. Lukas vaas met lusterglazuur, Utrecht. H: 36.5 cm.
Opticaprent, 'Slag bij de Doggersbank', Georg Balthasar Probst.
Drie gespen waarvan twee zilver.
Zilveren zakhorloge met op de achterkant een voorstelling van een paard, defect. Toegevoegd zes
Zilveren zakhorloge met op de achterkant een voorstelling van een paard, defect. Toegevoegd zes horlogesleuteltjes.
Koperen tabaksdoos', met gegraveerde voorstelling 'Jesus wekt Iscarus hier van den dood op'. HxBxD: 18 x 6 x 3.5 cm.
Zilveren gesp 'Nieuwlandse esse'.
Vier diverse sleutels, 17e/ 18e eeuw.
Koperen gildepenning Fruiteniers 1691.
Soort: Dubbelloops schroefloop pistool. Mechanisme: Percussie. Herkomst: België, Luik. Jaartal: ca.
Drie bloempottegels waarvan één gekleurd.
Benen kruithoorn met decor van engelen met harp en aan de andere zijde een vrouw op een bok, Duitsland, 19e eeuw. H: 20 cm.
Twee tegels: Haarlemmer en een gezicht op huizen aan een rivier.
Soort: Pistool Mechanisme: Percussie. Herkomst: Frankrijk, St.Etienne. Nummers: 4. Jaartal: ca.1780.
Zilveren guldens Willem II: 4 stuks uit 1843 en 15 stuks uit 1848. Toegevoegd een Willem III gulden uit 1851.
Soort: Pistool Mechanisme: Percussie, getransformeerd van vuursteen omstreeks 1840 Maker: Imperial
Zilveren guldens Willem II: 10 stuks uit 1846 en 10 stuks uit 1847.
752 Los(e)/Seite