882 Los(e)/Seite
Houtgesneden schaakstukken, India, met schaaktafeltje. HxBxD: 46 x 39 x 39 cm.
Porseleinen reukflacon met gouden dop. Toegevoegd bruidsflesje, met defect.
Album met eerste dag uitgaves, ca. 150 stuks.
Tegel, portret van een man. HxB: 21 x 21 cm.
Houten sculptuur van een man met vaandel en wapenschild.
Divers w.o. ronde houten doosjes met diverse portretminiaturen.
Houten schildersezel. H: 175 cm.
Twee houten theekistjes, waarvan één met beslag.
Stel glas in lood raampjes, Holland 1920, één ruitje defect. HxB: 30 x 23 cm.
Ivoren waaier met decor van een Watteau scène, Holland, Lodewijk XVI.
Divers w.o. twee zilveren Biedermeier zuurvorkjes, twee walnootmesjes en zilveren balpen.
Loper, Bidjar. LxB: 372 x 83 cm.
Lakdoos met sprookjesdecor, Mstera, Rusland, 1974. LxB: 15 x 10 cm.
Pop met porseleinen hoofd, Simon & Halbig. L: 56 cm.
Trompet van het merk Excellent.
Twee albums met Chromos Liebig plaatjes.
Kartonnen voorraadbus 'Metamorphose', M.C. Escher, reprinter Hattem Holland. HxB: 23 x 13 cm.
Houtsnijwerk 'twee duelerende mannen'. B: 58 cm.
Griffeldoos, botervorm en boterroller.
Tapijt, Bidjar. LxB: 274 x 199 cm.
Gestoken eikenhouten paneeltje met decor van personages, Holland, 17e eeuw. LxB: 29 x 21 cm.
Stel vuurvergulde bronzen kandelaars, model naar Lodewijk XVI. H: 21 cm.
Twee lepeldoosjes, ivoor met parelmoer, 19e eeuw.
Ijzeren geldkistje, Neurenberg, 17e eeuw. HxBxD: 22.5 x 12 x 11 cm.
Muntgewichtendoosje, Frankrijk 19e eeuw, incompleet.
Stel smeedijzeren kandelaars 18e/ 19e eeuw. H: 137 cm.
Twee beeldengroepen, met defect.
Tapijt, Naïn. LxB: 297 x 201 cm.
Pop met gewrichten en porseleinen hoofd, Simon & Halbig. L: 46 cm.
Geelkoperen lantaarn, 19e eeuw. H: 35 cm.
Ivoren 'brisée' waaier, Kanton, 19e eeuw, met defect.
Bronzen schijfkandelaar, Holland, 18e eeuw. H: 21 cm.
Tapijt, Kachan. LxB: 301 x 205 cm.
Parelmoeren balboekje met gesneden voorstelling van knielende man en vrouw onder een boom. LxB: 8
Parelmoeren balboekje met gesneden voorstelling van knielende man en vrouw onder een boom. LxB: 8 x 5.5 cm.
Divers tin bestaande uit zes maatbekers, drie brandewijnkommen, olie- en azijnstel.
Stel vuurvergulde brozen kandelaars, Frankrijk, Empire. H: 23 cm.
Tapijt, Bidjar. LxB: 305 x 201 cm.
Zeven diverse figuren, o.a. bustes Napoleon, brons en koper.
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw. H: 27 cm.
Oude brieven, zes albums met oude foto's en ansichtkaarten van familie N. Dieleman (1920 - 2013),
Oude brieven, zes albums met oude foto's en ansichtkaarten van familie N. Dieleman (1920 - 2013), Terneuzen.
Handgeknoopt tapijt, Perzië LxB: 341 x 231 cm.
Twee smeedijzeren sleutels, 17e eeuw.
Glanssteen, 18e eeuw. Toegevoegd strijksteen van glas.
Bronzen beeldengroepje 'de helpende hand'.
Schildpad visitekaarthouder, 19e eeuw. HxB: 8.5 x 6 cm.
Een portretminiatuur en een camee vermaakt tot hanger.
Lakdoos met decor van een raadszaal, Mstera, Rusland, 1974. LxB: 10 x 17 cm.
Houten wolwikkelaar, 19e eeuw. H: 105 cm.
Drie verzilverde schalen en een schenkkan.
Bronzen schijfkandelaar, Holland 17e eeuw. H: 21 cm.
Pop met gewrichten en porseleinen hoofd, Simon & Halbig. L: 53 cm.
Album oude ansichtkaarten, Nederland en buitenland.
Porseleinen schemerlamp, 19e eeuw.
Tapijt, Bidjar. LxB: 352 x 254 cm.
Divers w.o. Limoges serviesdelen, druivenbeker, twee stolpen en een zilveren zoutvaatje.
Drie glazen staafvormige odeurflacons, waarvan twee in originele cassette, 19e eeuw.
Stel tinnen kandelaars, Engeland 19e eeuw. H: 16.5 cm.
882 Los(e)/Seite