837 Los(e)/Seite
Gepolychromeerde thee-emmer met binnenbak, omstreeks 1800.
Mahoniehouten gekuipte tabakspot, deksel manco en houten pijpenkast, 19e eeuw.
'Het nieuwe testament', 1875, met zilveren slot, Hollands gekeurd, 'Bijbel met gravures', 1855
Divers koper, tin en aardewerk.
Stoplap gedateerd 1846. HXB: 52x49.5 cm.
Divers gebruiksgoed w.o. schalen, dienblad, tabakspot en soepkommen.
Prikslee, step en speelgoed vrachtwagen.
Divers w.o. blokkendozen, mozaïkdoos en kinderboekjes.
Divers koperwerk w.o. doofpot en ketels.
Asrand en diverse openhaard benodigdheden.
Muziekkorps staf, Fra 9de Rgmts 1879 3/9, 1922, met zilveren beslag en The Border Regt. staf.
Muziekkorps staf, Fra 9de Rgmts 1879 3/9, 1922, met zilveren beslag en The Border Regt. staf. Toegevoegd drie hoorns.
Billiards history, muurvitrine. HxB: 34x107 cm.
Divers koper w.o ketels, schaal en kandelaar.
Antieke opaline lampen, vier stuks.
Vintage damestassen, zeven stuks.
Divers w.o. porseleinen schotels, tegels, koperen kandelaar en houten dienblad.
Diverse tinnen schalen, negen stuks. Toegevoegd koperen kandelaars.
Vijf diverse tassen van krokodillenleer.
Divers koper w.o. doofpot. Toegevoegd koekplank.
Indische miniaturen, vier stuks.
Drie houten lepel- en theekistjes.
Mahoniehouten thee emmer met koperen ketel. HxD: 41x39 cm.
Geel- en roodkoperen koffiekan, model koffiehuis, omstreeks 1790. H: 64 cm.
Ivoren dekseldoosje met gouden montuur en dominosteentjes. Toegevoegd een draaddoosje.
Handgeknoopt tapijt. LxB: 126x89 cm.
Metalen fotolijst in bamboevorm, begin 20e eeuw. HxB: 23.5x17.5 cm.
Eikenhouten miniatuur linnenpers. HxB: 48x21 cm.
Geelkoperen beddepan. L: 106 cm.
Albasten buste op marmeren voet voorstellende meisje met muts van de klederdracht.
Zwart gelakt likeurkeldertje, ingelegd met messing en rozenhout, 19e eeuw.
Frans kinderbedje. HxBxL:109x62x127 cm.
Twee kamelenkussens. Toegevoegd zeven kussens.
Bronzen fruitschaal op voet met gestileerde oren en in het centrum een afbeelding van een mytisch
Bronzen fruitschaal op voet met gestileerde oren en in het centrum een afbeelding van een mytisch figuur, 19e eeuw. D: 35 cm.
Bronzen vijzel met stamper. HxD: 9x11 cm.
Bronzen kandelaar op driepoot in de vorm van katachtigen.
Antieke waaier, Franse tafel petroleumlamp en bronzen Biedermeier fotolijst.
Koperen vijzel. HxD: 15x17 cm.
Zes theepotten w.o. Victoriaans tin.
Vijf stuks divers gebruiksgoed w.o. stel sierschotels Lowen Stoft met decor van pioenrozen.
Divers gebruiksgoed w.o. koperen kandelaars en gewichten.
Kinderwagen, jaren '50. HxBxL: 55x43x98 cm.
Twee theekistjes w.o. een van parelmoer, met defecten.
Ajour bewerkte dekseldoos met decor van badende dames. Toegevoegd karaf en vaas van Boheems
Ajour bewerkte dekseldoos met decor van badende dames. Toegevoegd karaf en vaas van Boheems kristal.
Twee Merbau houten kaartendozen en handspiegel, gesigneerd Fan Tse.
Decoratief gebruiksgoed w.o. gestoken spiegel en console. Toegevoegd poppenhuismeubeltjes.
Twee schrijfkisten o.a. wortelnoten. Toegevoegd Biedermeier miniatuur kolenkit met beslag.
Design gebruiksgoed w.o. bolvormige keramieken siervaas met floraal decor.
Parelmoeren toneelkijker. Toegevoegd twee dekseldoosjes en verrekijker.
Twee sierkandelaars met decor van dames en flora. Toegevoegd olielampvoet met decor van twee meisjes
Twee sierkandelaars met decor van dames en flora. Toegevoegd olielampvoet met decor van twee meisjes met bloemen.
Twee sculpturen van poserende dames o.a. brons.
Drie bronsjes w.o. 'kip met haar kroost'. Toegevoegd beeldje 'liggende vrouw'.
Drie bronzen sculpturen van dansende dames.
Victoriaans fotoalbum met speelwerk. Toegevoegd Jugendstil fotoalbum.
Koperen olielamp, India omstreeks 1900. Toegevoegd koperen beeldje 'kraanvogel op schildpad'.
837 Los(e)/Seite