783 Los(e)/Seite
Zes olielampen w.o. een blauwe opaline lamp met een afbeelding van Napoleon. Toegevoegd schemerlamp.
Divers w.o. bestek, weegschaaltjes en bronzen hangmandje.
Zesarmige kroonluchter. Toegevoegd schemerlampvoet.
Glas in lood wapenschild van Nisse en Hoedekenskerke. Toegevoegd glas in lood raamje 'De Bleecker'.
Diverse muurdecoraties, 14 stuks, w.o. twee gesigneerde kleurenlithografiën van Goes en Veere.
Divers aarde- en glaswerk w.o. Opale en Flora.
Icoon 'Sint Anatolie', Rusland, 19e eeuw. HxB: 31 x 26.5 cm.
Geelkoperen tabaksdoos, Holland, 18e eeuw.
Zes poppen w.o. drie in de Zeeuwse dracht.
Icoon 'Jezus', Rusland, 19e eeuw. HxB: 22 x 18 cm.
Divers koperwerk w.o. ketels en een koffiemolen.
Handgeknoopt tapijt, Iran. LxB: 220 x 122 cm.
Icoon 'Maria met kind', met verguld koperen riza, 19e eeuw. HxB: 18 x 14 cm.
Diverse blikken w.o. beschuitbussen en koekdozen, 26 stuks.
Handgeknoopt tapijt, Gabbeh. LxB: 237 x 175 cm.
Blikken landingsvoertuig 49LST, Buddy, Japan, met gebreken. Toegevoegd blikken spoorseinpaal.
Divers houten speelgoed w.o. paard en wagen en miniatuurwoonkamer met verlichting.
Handgeknoopt tapijt, Hamadan.
Handgeknoopt tapijt, Hamadan.
Divers gebruiksgoed w.o. doofpot, Friese doorlopers en diverse pijpen.
Divers blikwerk w.o. Tonka en DE, 32 stuks.
Divers speelgoed w.o. poppenhuis met toebehoren en een garage.
Twee roomstelletjes, één zilver en één verzilverd, zes Rosenthal porseleinen mokka kop en schotels. Toegevoegd verzilverde druiventang.
Likeurkeldertje, één dopje defect.
Biedermeier thee emmer met koperen binnenbak, 2e helft 19e eeuw. Toegevoegd schemerlamp.
Lepeldoosje en verzilverd bonbonmandje.
Blauw glazen karafje met vier glaasjes, drie bordjes en een toneelkijker.
Paeremes en mes met gesneden heft 'IK 1850'. L: 34.5 en 21.5 cm.
Bronzen coupe op marmeren voet, Art Nouveau, gesigneerd L. Kann. H: 31 cm.
Twee wandkandelaars, koper met emaille, Perzië. HxB: 35 x 25 cm.
Drie cob flessen, zeevondst. H: 12.5 cm.
Paar schemerlampen met albasten voet. H: 52 cm.
Omaanse dolk en twee kruitdoosjes.
Zes theeblikken w.o. Niemeijer met Oosters decor.
Schaakspel, handgemaakt uit koper en messing door de Pool Andreas Nowakowski, 'Turken tegen de
Schaakspel, handgemaakt uit koper en messing door de Pool Andreas Nowakowski, 'Turken tegen de Perzen'.
Palissanderhouten lepeldoosje ingelegd met citroenhout, incl. sleuteltje.
Vier dankkaartjes van prinses Margriet, Irene en Marijke en algemeen kaartje van koningin Juliana.
Koperen kwispeldoor. H: 37 cm.
Perzische koperen schaal op houten voet, diverse voorstellingen in reliëf. D: 94 cm.
Twee kaviaarbakjes gemaakt van schelpen en zilver, in de vorm van kraanvogels. H: 12.5 cm.
Verzilverde schaal op voet. HxB: 20 x 45 cm.
Divers koperwerk w.o. zes pannen, een drinkfles en een koperen bak.
Twee schemerlampen in Tiffany stijl. H: 30 en 66 cm.
Twee lampen in Tiffany stijl. H: 50 en 40 cm.
Twee rijk versierde porseleinen dekselvazen. Toegevoegd porseleinen strijdwagen. H: 65 en 45 cm.
Twee panelen, 19e eeuw. HxB: 105 x 55 cm.
Zwart gelakt likeurkeldertje, ingelegd met messing en rozenhout, 19e eeuw.
Vier diverse poppen. Toegevoegd twee aap-noot-mies leesplankjes met losse letters.
Thee- en koffiepot met melkkan en suikerpot, TR & Co, EPNS.
Album met oude ansichtkaarten, Nederland.
Divers w.o. allerlei doosjes en kistjes.
Negen diverse medailles, provenance familie Van den Broecke, Zeeuws Vlaanderen.
Antiek wagenstuk. HxB: 59 x 108 cm.
Divers gebruiksgoed w.o. gesigneerd Medina glazen vaasje.
Beeld 'Saint Corentin', gerestaureerd. Toegevoegd gebonden, versierde uitgave van 'Leerling van
Beeld 'Saint Corentin', gerestaureerd. Toegevoegd gebonden, versierde uitgave van 'Leerling van Jesus Christus' H: 42 cm.
Divers gebruiksgoed w.o. koper en emaille.
Divers gebruiksgoed w.o. koper en een spiegel.
Twee houten kisten. HxBxD: 22 x 46 x 26 en 22 x 43 x 25 cm.
Divers koperwerk w.o. bloembak, bord, vijzel, theepot en wandkandelaar.
783 Los(e)/Seite