777 Los(e)/Seite
Parfumflacon met gouden montuur.
Gouden potloodhouder. Gewicht: 9.7 g.
Gouden vier dukaat munt, 23.6 karaat, afkomstig uit Oostenrijk, herslag van de gangbare beleggingsdukaat, gedateerd 1915. Gewicht: 13.96 g.
Kattekopfles, Holland 18e eeuw.
Vijf waaiers o.a. met struisvogelveren, kleine defecten.
Oranje / bruine vaas, André Delatte, Nancy, 1920-1930. H: 21cm.
Koperen tabaksdoos met gegraveerd deksel, Holland 18e eeuw.
'Breiende Zeeuwse boerin', gesigneerd J.C. Tiele, van den etsen. HxB: 19.5 x 13.5 cm.
Modelschip van een driemaster. HxBxD: 53 x 70 x 25 cm.
Twee zilveren penninghangers, w.o. Soest 1529-1966.
Twee carbidlampen. Toegevoegd koetslantaarn.
Geëtste glazen vaas met ingeblazen V.O.C munt. H: 15 cm.
Vaas met geëtst gesatineerd decor van bloemen, Frankrijk, 1900-1910. H: 14 cm, D: 18 cm.
Porseleinen Art Deco beeldje van een danseresje.
Moser Karlsbad Art Deco amberkleurige glazen schaal, 1920-1930. D: 19 cm.
WMF glazen schaal, ontwerp Karl Wiedman. D: 27 cm.
Perspectief van Zierikzee, te zien van de Westhavendijk, 18e eeuws, Georg Balthasar Probst. HxB: 34
Perspectief van Zierikzee, te zien van de Westhavendijk, 18e eeuws, Georg Balthasar Probst. HxB: 34 x 44 cm.
Porseleinen beeldje Hagenauer stijl 1930 - 1950. H: 27 cm.
WMF schaal, gelobte uitvoering, ontwerp Karl Wiedman. D: 33 cm.
WMF Art Deco vaas met zilver en zwart decor, ontwerp Karl Holzinger, 1920-1940. H: 24 cm.
Drie diverse boeksloten. Gewicht: 43.7 g.
Stel zilveren boeksloten. Gewicht: 44.2 g.
'Molen van Westkapelle', gesigneerd A. Blomme, gemengde techniek. HxB: 33 x 33 cm.
Twee houtsnedes: 'Boten in de haven',Johan Melse en 'Brug Zierikzee', Hildegard Anderija.
Frans Buffa, negen diverse kleurlitho's w.o. Zeeuwse klederdracht.
Suikerpot Delfts blauw met zilveren montuur, Schoonhoven. H: 8.5 cm
Floris Meydam Leerdam vaas, niet gesigneerd, 1955-1965. H: 16 cm, D: 17 cm.
Gouden munt Engeland: Gold Full Sovereign L. Edward VII London 1908, in hanger. Gewicht: 13.1 g.
Twee aardewerken bakjes met loodglazuur, bodemvondst beerput Breda.
Zeeuwse ansichtkaarten, in album en los, 101 in totaal.
Zilveren oorijzer met gouden krullen. Gewicht: 29 g.
Diverse klederdracht w.o. vijf Axelse beukjes, twee grote witte kappen, mutsjes, hoofdlinten en
Diverse klederdracht w.o. vijf Axelse beukjes, twee grote witte kappen, mutsjes, hoofdlinten en corsages.
Grote Delfts blauwe kom met floraal decor, Porceleyne Fles, 1917. D: 30 cm, H: 14 cm.
August Legras schaal, emaille decor van granaatappels, Frankrijk, 1920-1930. H: 12 cm, D: 27 cm.
Romeins geïrriseerd glazen flesje.
Poster: 'Chemins de fer du Nord Belge', spoorwegen 1937, met defecten. HxB: 98 x 60 cm.
Porceleyne Fles bord met decor van dame met gloeilamp, gemaakt voor Philips, met certificaat.
Grenenhouten halve romp model van een opiumjager 'Edi Serdang', gebouwd bij de Schelde, Vlissingen,
Grenenhouten halve romp model van een opiumjager 'Edi Serdang', gebouwd bij de Schelde, Vlissingen, scheur in achterdek. HxB: 17 x 135 cm.
Album met ansichtkaarten van Zeeland.
Diverse kleertjes van de dracht.
Romeins geïrriseerd glazen vaasje met tuitje, defect.
Zilveren rijksdaalders, 54 stuks.
Diverse aandelen en nationale atlas van verkopingen.
Romeins glazen vaasje met hengsel, defect.
Zwiebelmuster snuifflesje met gouden dop zonder binnenstop, omstreeks 1890.
Keramiek, Mobach en twee stuks Ravelli.
Kleurenlithografieën der sierkunst van Jul. Hoffmann, Stutgart en Amsterdam, 1890-1930, 48 stuks.
Diverse waardepapieren o.a. uit 1792.
Royal Copenhagen servies, Blue Lace decor.
Romeins glazen vaasje met twee oren, defect.
777 Los(e)/Seite