863 Los(e)/Seite
Diverse portretminiaturen, 8 stuks.
Miniatuurportret van een man in rode jas, in ivoren lijst, beschadigd.
Zes tinnen klepkannen en negen borden.
Divers w.o. twee weegschalen, koffiemolen, tinnen bord, stoof, koperen ketel en kandelaar.
Geweven voorstelling van een rivierlandschap met boerderij en bootje, omstreeks 1840. HxB: 42 x
Geweven voorstelling van een rivierlandschap met boerderij en bootje, omstreeks 1840. HxB: 42 x 51 cm.
Eikenhouten schrijfkist en notenhouten kist, 19e eeuw.
Zwartjes album, met ca. 72 stuks.
Zwartjes album, met ca. 144 stuks.
Chinees tafeltje met drie metalen siervoorwerpen.
Vier lakdoosjes en een doosje van parelmoer op metaal.
Divers kleingoed w.o. zilveren schakelarmband, schildpad notitieboekje en toneelkijker.
Album Nederland met gebruikte, ongebruikte en postfris postzegels, hoge cataloguswaarde.
Postfris vellen postzegels van West-Europa.
Grote partij postzegels w.o. jaarsets Nederland en albums van de wereld.
Diverse flesjes w.o. parfumflacons.
Parelmoeren lepeldoos. HxBxD: 4 x 6.5 x 8 cm.
Vierkant tapijt, Bidjar. LxB: 298 x 308 cm.
Tapijt, Bidjar. LxB: 360 x 260 cm.
Tapijt, Heres. LxB: 307 x 207 cm.
Handgeknoopt tapijt. LxB: 322 x 215 cm.
Zachthouten, beschilderde arreslee. HxBxD: 83 x 50 x 110 cm.
Decoratieve ster en wandlampje.
Spiegel in decoratieve lijst.
Spiegel in decoratieve lijst.
Stuk houtsnijwerk van een trap, afkomstig uit de Lange Noordstraat, Middelburg.
Speelgoed trapauto. Toegevoegd koffieblik.
Drie diverse kleden w.o. Kelim. Toegevoegd kussen.
Tafelmes met houten heft met zittend leeuwtje.
Stel houten consoles, 18e eeuw, gebarsten.
Mahoniehouten marquetterie ingelegde bestekkist met fluwelen binnenwerk.
Damesrevolver, penvuur, omstreeks 1900.
Diverse lampen w.o. hallamp en schemerlampen.
Divers koper, tin, ijzeren kroon en blik van van Nelle.
Divers kleingoed en verzilverd.
Diverse munten w.o. zilveren gelegenheidsmunten.
Twee iconen. HxB: 36 x 29.5 cm.
Beschilderde spaandoos. Toegevoegd merklap.
Vier diverse sculpturen en een keramieken dekseldoosje.
Eikenhouten miniatuur orgelgebogen commode met drie laden.
Beschilderde spanendoos, 19e eeuw. Toegevoegd miniatuurbutton, knikkerbak en twee poppen. HxBxD: 18
Beschilderde spanendoos, 19e eeuw. Toegevoegd miniatuurbutton, knikkerbak en twee poppen. HxBxD: 18 x 45 x 28 cm.
Gepolychromeerd iepenhouten snijwerk met voorstelling van pioenrozen, 19e eeuw. HxB: 27 x 78 cm.
Platelen Madonna met monogram. Toegevoegd vruchthouten gestyleerde Madonna, gesigneerd.
Nederlandse helm, 1931-1934. Toegevoegd kepie, Nederlands-Indië. Maat: 27 (helm)
Clairon, Argyll and Sutherland Highlanders, WOII.
Designkapstok, Kartell, 1970.
Designkapstok, Kartell, 1970.
Facetgeslepen spiegel in Queen Anne eikenhouten lijst. Toegevoegd bolle spiegel in ovale lijst.
Facetgeslepen spiegel in Queen Anne eikenhouten lijst. Toegevoegd bolle spiegel in ovale lijst. HxB: 86 x 52 cm.
Beschilderde altaarkandelaar als schemerlamp, Italië 18e eeuw.
Twee parelmoeren schepjes met torssteel, 17e eeuw.
Voorstelling van de geboorte van Christus in parelmoer. Toegevoegd twee kleine parelmoeren doosjes
Voorstelling van de geboorte van Christus in parelmoer. Toegevoegd twee kleine parelmoeren doosjes in bol en ton vorm.
863 Los(e)/Seite