6 Los(e)/Seite
(Kunst) Ets, Jan Toorop
(Kunst) Ets, Jan TooropEts J.W. Toorop (1858-1928), Domburg zeegezicht met vogels, nr. E.A.. Afmetingen: 9 x 11,5 cm. ...[more]
(Kunst) Litho, Corneille
(Kunst) Litho, Jan Steen
(Kunst) Litho, Jan SteenLitho Jan Steen (1938-2016), balancerend figuur. Gesigneerd in potlood. Afmetingen: 20 x 30 cm. ...[more]
(Kunst) Linosnede, Arie ZuidersmaLinosnede Ameland, Arie Zuidersma. Hierbij een andere druk Essen. Gesigneerd in potlood. ...[more]
(Kunst) Zeefdruk, Corneille
(Kunst) Linosnede, Arie ZuidersmaLinosnede, Arie Zuidersma, Steenstilbrug en Zuidhorn (?). ...[more]
6 Los(e)/Seite