8 Los(e)/Seite
(Antiek) Zilveren bonbonschaal met ajourrandEen ovaal zilveren bonbonschaaltje met ajourrand, tweede
(Zilver) Zilveren vliegtuigZilveren miniatuur dubbeldekker vliegtuig, gemerkt 835. Conditie:
(Zilver) Zilveren mandjeZilveren mandje opengewerkt met parelrand. Conditie: Goed ...[more]
(Antiek) Zilveren mandjeZilveren mandje ,Hollands gekeurd. Conditie: Goed ...[more]
(Antiek) Plated theeserviesEen silver plated theeservies, Engeland, eind 19e eeuw. Gemerkt: Walker &
(Zilver) Een lot zilverEen kandelaar, servetring en enkele andere items. ...[more]
(Zilver) Zilver, dinervork, Gorinchem 1767.Zilver, dinervork, Gorinchem 1767. Gemerkt: wapen
(Antiek) Beugeltas met zilveren sluitingBeugeltas met zilveren sluiting, Jaarletter L 1921 / 2e
8 Los(e)/Seite