3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 7
(Antiek) Beeld St. Marguerite de TortoneGipsen beeld van St. Marguerite de Tortonebegin 20e eeuw.
(Kunst) BeeldAlbasten beeld. Conditie: beschadigd Afmetingen: H. 32 cm ...[more]
Los 292
(Curiosa) SculptuurHazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een
(Curiosa) SculptuurHazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas. ...[more]
3 Los(e)/Seite