6 Los(e)/Seite
(Antiek) Beeld St. Marguerite de TortoneGipsen beeld van St. Marguerite de Tortonebegin 20e eeuw.
(Kunst) BeeldAlbasten beeld. Conditie: beschadigd Afmetingen: H. 32 cm ...[more]
(Curiosa) SculptuurHazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een
(Curiosa) SculptuurHazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas. ...[more]
(Design) Bronzen sculptuur "Shell" naar M.C. Escher door Eunwha Kim-Kilian.Bronzen sculptuur
(Kunst) Sculptuur Jana ParoubekBronzen sculptuur gemaakt door Jana Paroubek (1940-1987), beeldhouwer
(Kunst) Bronzen beeldBronzen beeld van mithologische vogel, haan met menselijke voeten. Conditie: In
6 Los(e)/Seite