8 Los(e)/Seite
(Kunst) H. N. Werkman - Uit de Blauwe SchuitA. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen],
(Kunst) Map met Indiase prentenMap met vierentwintig Indiase prenten. Conditie: Omslag beschadigd,
(Kunst) GrafiekGrafiek, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. Conditie: In goede staat, niet strak in de
(Kunst) GrafiekGrafiek, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. Conditie: In goede staat, niet strak in de lijst. Afmetingen: 39 x 48,5 cm. ...[more]
(Kunst) Kunst, Sjoerd ElzerZonder titel, gesigneerd voluit in potlood l.o en '68, ets/dubbeldruk/
(Curiosa) Een lot postersEen divers lot posters, waaronder muziekposters. ...[more]
(Kunst) Litho Jan Voerman Jr.Ingelijste litho van Jan Voerman Jr. Afmetingen: 50 x 30 cm. ...[more]
(Kunst) Zeefdruk "Cream of mushroom" Andy WarholZeefdruk "Cream of mushroom" uit serie 1 Campbell'
(Kunst) Zeefdruk, gesigneerd Han JansenZeefdruk, gesigneerd Han Jansen (1931-1994). Conditie: Lichte
8 Los(e)/Seite