24 Los(e)/Seite
(Curiosa) Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend"Reproductie van
(Ansichtkaarten) AnsichtkaartenAnsichtkaarten uit Nederland en het buitenland. Conditie: Meeste
(Ansichtkaarten) AnsichtkaartenAnsichtkaarten uit Nederland en het buitenland. Conditie: Meeste kaarten gelopen. ...[more]
(Curiosa) Wandkaart NederlandElementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P.
(Curiosa) Curiosa divers lotDivers lot waaronder theelepels, prent, fotolijst en taartschep.
(Antiek) Kopergravure "Kaart van Drenthe" Cornelis PijnackerKopergravure Cornelis Pijnacker (1570-
(Kunst) Toulouse Lautrec3 posters Stedelijk Museum Amsterdam ...[more]
(Antiek) Kaart Drenthe, 17e eeuwDrentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker,
Kaart Drenthe, 17e eeuwUrbis Traiecti ad rhenum novissima et accuratissima delineatio per C Specht
(Kunst) Ets Reinder HomanEts van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie:
(Kunst) Ets Reinder HomanEts van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie: Goed Afmetingen: 16x16 cm ...[more]
(Aziatica) Aziatische prentRevolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood
(Aziatica) Aziatische prentRevolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk. Afmetingen: 38x54 cm. ...[more]
(Kunst) Kopergravure naar Peter Paul RubensQuist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn
(Kunst) Kopergravure naar Peter Paul RubensQuist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen. Afmetingen: 60x43 cm. ...[more]
(Curiosa) Prent VindicatIngelijst, Johannes Casper Nienhuis. Afmetingen: 62x43 cm. ...[more]
(Kunst) Kunst, Alfons BlommeKunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia' Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 33x33 cm ...[more]
(Reclame) Folders Transport2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een
(Reclame) Folders Transport2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere. ...[more]
(Curiosa) WereldkaartWereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking.
(Curiosa) WereldkaartWereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking. Afmetingen: 53 x 37,5 cm. ...[more]
(Curiosa) Plattegrond DelftKaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In
(Curiosa) Plattegrond DelftKaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 66 x 44 cm. ...[more]
(Kunst) H. N. Werkman - Uit de Blauwe SchuitA. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen],
(Kunst) Map met Indiase prentenMap met vierentwintig Indiase prenten. Conditie: Omslag beschadigd,
(Kunst) GrafiekGrafiek, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. Conditie: In goede staat, niet strak in de
(Kunst) GrafiekGrafiek, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. Conditie: In goede staat, niet strak in de lijst. Afmetingen: 39 x 48,5 cm. ...[more]
(Kunst) Kunst, Sjoerd ElzerZonder titel, gesigneerd voluit in potlood l.o en '68, ets/dubbeldruk/
(Curiosa) Een lot postersEen divers lot posters, waaronder muziekposters. ...[more]
(Kunst) Litho Jan Voerman Jr.Ingelijste litho van Jan Voerman Jr. Afmetingen: 50 x 30 cm. ...[more]
(Kunst) Zeefdruk "Cream of mushroom" Andy WarholZeefdruk "Cream of mushroom" uit serie 1 Campbell'
(Kunst) Zeefdruk, gesigneerd Han JansenZeefdruk, gesigneerd Han Jansen (1931-1994). Conditie: Lichte
24 Los(e)/Seite