7 Los(e)/Seite
(Kunst) BoekbindkunstTwee voorbeelden van boekbindkunst. Boeken kunnen eventueel gebruikt als
(Kunst) Lot H. N. WerkmanA. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [
(Design) Kubistisch eiken boekenkast/bijzettafelArt Deco kubistisch eiken boekenkast/bijzettafel.
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan WolhoffSchilderij, "Poortje Deventer" Jan
(Boeken) (Boeken) Gustave Dore (ills) - Don Quijote von der Mancha (1893)Miguel de Cervantes
7 Los(e)/Seite