13 Los(e)/Seite
(Antiek) Antieke tegelsLot met 18e en 19e eeuwse blauw/ witte tegels, 14 in totaal. Conditie:
(Antiek) Antieke tegelsLot met 18e en 19e eeuwse blauw/ witte tegels, 14 in totaal. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 13 x 13 cm. ...[more]
(Antiek) TegelsDrie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900. Conditie: Goed. Afmetingen: Tegel
(Antiek) TegelsDrie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900. Conditie: Goed. Afmetingen: Tegel incl. houten lijst 16 x 16 cm. ...[more]
(Antiek) Antieke tegelsLot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal.
(Curiosa) Curiosa divers lotDivers lot waaronder een tegel van De Porceleyne Fles, kommen, schaal,
(Antiek) Aardewerk groen geglazuurde vuurtestenLot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa
(Curiosa) Tableau Heilige MariaTegeltableau van Heilige Maria. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen:
(Curiosa) Tableau Heilige MariaTegeltableau van Heilige Maria. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: 28 x 44 cm. ...[more]
(Antiek) Schaal VOCAardewerk schaal, blauw wit, bloem motieven met groot VOC logo in het midden.
(Antiek) Twee stoven en een tesjeEen vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde
(Aardewerk) Spreukenbord HarlingenBlauwe rand met minimale decoratie en de tekst "Bid voor gij
(Aardewerk) Een lot plateelVijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith. Conditie: Goed ...[more]
(Aardewerk) Vazen MaastrichtMet Imari decoratie. Begin 20e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 29
(Aardewerk) Vazen MaastrichtMet Imari decoratie. Begin 20e eeuw. Conditie: Goed Afmetingen: H. 29 cm. ...[more]
13 Los(e)/Seite