7 Los(e)/Seite
(Kunst) Tekening , gemengde techniek, gesigneerd Jan SteenTekening, gemengde techniek, gesigneerd
(Kunst) Aquarel H.W. van Dulmen KrumpelmanAquarel "heideveld met vennetje" Drenthe 1961 Heinrich
(Kunst) Haven Noordpolderzijl, aquarel, gesigneerd Hennes 1998Aquarel, Haven Noordpolderzijl,
(Kunst) Potloodtekening, Arie van der BoomPotloodtekening "Cavalerie", Arie van der Boon (1886-
(Aziatica) Chinese aquarellenEen pendant met Phoenix en Kylin in landschap. Beide gesigneerd met
(Kunst) Aquarel en kopergravureAquarel en kopergravure van bloemen ingelijst. Conditie: In goede
(Kunst) Aquarel en kopergravureAquarel en kopergravure van bloemen ingelijst. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 11,5 x 23 cm. ...[more]
(Kunst) Tekening, toegeschreven aan Johan DijkstraTekening, toegeschreven aan Johan Dijkstra.
7 Los(e)/Seite