5 Los(e)/Seite
(Curiosa) Pentekening Texel en krijttekeningPentekening boerderij Texel van Niek Welboren en
(Kunst) Arent RondaAquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen:
(Kunst) Arent RondaAquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957. Afmetingen: 46x30 cm ...[more]
(Kunst) Pastel op papier, gesigneerd A. Torie"Stilleven van een koperen ketel met een steengoed
(Kunst) Tekening AmsterdamTekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim
(Kunst) Architectonische tekeningenEen lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd. Afmetingen: 40x30 cm ...[more]
5 Los(e)/Seite