13 Los(e)/Seite
(Antiek) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. BoschSchilderij, olieverf op doek, gesigneerd
(Kunst) Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van BerkenLot met twee olieverf
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem JansenSchilderij gesigneerd Willem Jansen (
(Curiosa) BorduurschilderijBorduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa
(Curiosa) SchilderijenEen schilderij olieverf op doek, drie schilderijen op paneel, circa 1900.
(Kunst) Jenny MakkingaSchilderij van Jenny Makkinga Afmetingen: 90x120 cm ...[more]
(Kunst) Joan JanssensAcryl op paneel Niehove Afmetingen: 55x75 cm ...[more]
(Kunst) Schilderij, abstracte compositieSchilderij, olieverf op doek, abstracte compositie. Afmetingen: 130x190 cm ...[more]
(Kunst) Schilderij, triptiekTriptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??). Conditie: Goed Afmetingen: 90x80 cm ...[more]
Schilderij met voorstelling van een landschapGesigneerd TH Oelefs? Afmetingen: 90x68 cm ...[more]
(Antiek) Schilderij, vermoedelijk Maurits van OranjeSchilderij, olieverf op doek, Portret van
13 Los(e)/Seite