5 Los(e)/Seite
19th century oak blanket case with beautiful patina19e eeuwse eiken dekenkoffer met prachtige patine72.5 x 149.5 x 55.5 cm ...[more]
Anne DEGLAIN (1929-2013), tapestry Soleil sur L'EtangAnne DEGLAIN (1929-2013), tapijt Soleil sur L'Etang192 x 86 cm ...[more]
Silk tapestry with oriental sceneZijden wandtapijtje met oosters tafereel98 x 101 cm ...[more]
Large bronze bell and small bell dated 1556Grote bronzen bel en kleine bel gedateerd 1556H 14 - 26 cm ...[more]
5 Los(e)/Seite