Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sint Amandsberg

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-850)

  • (Lose: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Indian Works of Art (20)
20 Los(e)

  • 20 Los(e)

A standing Thai Buddha of polychrome and gilded wood.Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.H 139 cm ...[more]

Wooden Shiva statue with original polychromy, India, 19th century.Houten Shiva beeld met originele polychromie, India, 19e eeuw.H 48 cm ...[more]

Collection of bronze Buddhas Tibet, India and Burma.Lot van 3 bronzen Boeddha's Tibet, India en Birma.H 16.5 - 14.5 - 28.5 cm ...[more]

Collection of 4 Thai Buddhas on standLot van 4 Thaise Boeddha’s op staanderH 17.5 - 15 - 22 - 21.5 cm ...[more]

A gilded statue of Buddha seated in lotus position, ThailandEen verguld beeld van Boeddha, gezeten in lotushouding, ThailandH 38.5 cm ...[more]

Gilded Rattanakosin standing Buddha, ThailandVergulde Rattanakosin staande Boeddha, ThailandH 78.5 cm ...[more]

Collection of 5 Buddhas, ThailandLot van 5 Boeddha's, ThailandH 20 - 36.5 cm ...[more]

Stone temple fragment Khmer, CambodiaStenen templefragment Khmer, Cambodja26 x 22.5 x 9 cm (the fragment) ...[more]

Stone Ganesha, CambodiaStenen Ganesha, CambodjaH 47.5 cm ...[more]

An Indonesian keris, a klewang and a shieldEen Indonesische keris, een klewang en een schildDia 35, L 70.5 & 45 cm ...[more]

Collection of swords Fon (Benin) and CongoleseLot zwaarden Fon (Benin) en congoleesL 52 - 67 cm

Two Thai decorated temple tablesTwee Thaise gedoreerde tempeltafels30 x 50 x 25 & 80 x 51 x 25 cm ...[more]

Giltwood and jeweled Burmese seated BuddhaBurmese zittende Boeddha van verguld hout en juwelenH 103 cm ...[more]

Tibetan trumpet in messing and red copperTibetaanse trompet in messing en rood koperL 62 - 159 cm ...[more]

  • 20 Los(e)