20 Los(e)/Seite
Xavier DE COCK (1818-1896)
René GUIETTE (1893-1976)
René GUIETTE (1893-1976)Aquarel gesigneerd en gedateerd 7/06/1961.Watercolor signed and dated 7/06/1961.18.5 x 11 cm ...[more]
René GUIETTE (1893-1976)
René GUIETTE (1893-1976)Watercolour, signed and dated 13/07/1961.Aquarel, gesigneerd en gedateerd 13/07/1961.18 x 12.5 cm ...[more]
Ferdinand SCHIRREN (1872-1944)
Ferdinand SCHIRREN (1872-1944)Watercolor figures, signed.Aquarel Figuren, gesigneerd.25 x 33 cm ...[more]
Industry, Winner of the Oaks Stakes at Epsom 1838, aquatint with hand coloring. Engraved by C. and G
Alfred OST (1884-1945)
Alfred OST (1884-1945)Watercolour, monogram and dated 13/8/1908.Aquarel, monogram en gedateerd 13/8/1908.80 x 105 cm ...[more]
Marc NEELS - Marc SLEEN (1922-2016)Watercolor Caricature, signed.Aquarel Karikatuur, gesigneerd.32 x 22 cm ...[more]
Frank LIEFOOGHE (1945)
Frank LIEFOOGHE (1945)Watercolour, signed and dated '64.Aquarel, gesigneerd en gedateerd '64.22 x 30.5 cm ...[more]
Anton HEIJBOER (1924-2005)
Anton HEIJBOER (1924-2005)Watercolor Figures, signed.Aquarel Figuren, gesigneerd.66 x 59.5 cm ...[more]
Yves BRAYER (1907-1990)
Yves BRAYER (1907-1990)Watercolor Horses in the paddock, signed.Aquarel Paarden in de paddock, gesigneerd.39.5 x 53 cm ...[more]
Isidore OPSOMER (1878-1967)
Isidore OPSOMER (1878-1967)Watercolor Beach view, signed and dated '61.Aquarel Strandzicht, gesigneerd en gedateerd '61.34 x 49 cm ...[more]
Ferdinand COENRAETS (1860-1939)
Isidore VERHEYDEN (1846-1905)
Isidore VERHEYDEN (1846-1905)Watercolor Well, signed.Aquarel Waterput, gesigneerd.51 x 35.5 cm ...[more]
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)Watercolor 'The family in Knokke', signed.Aquarel 'De familie in Knokke', gesigneerd.27 x 35.5 cm ...[more]
Watercolor Birma 19/20th century
Watercolor Birma 19/20th centuryAquarel Birma 19/20e eeuw41 x 28 cm ...[more]
André VAN SCHUYLENBERGH (1952)
Isaac Lazarus ISRAELS (1865-1934)Watercolor Lady with hat, signed.Aquarel Dame met hoed, gesigneerd.30 x 24 cm ...[more]
20 Los(e)/Seite