39 Los(e)/Seite
European school 19th century
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986)Ink drawing Courtisane, signed.Inkttekening Courtisane, gesigneerd.46.5 x 32 cm ...[more]
Jan BURSSENS (1925-2002)
Jan BURSSENS (1925-2002)Ink drawing, signed and dated 2-7-1971Inkttekening, gesigneerd en gedateerd 2-7-197135 x 25.5 cm ...[more]
Henri Victor WOLVENS (1896-1977)
Henri Victor WOLVENS (1896-1977)Oil on panel Sailboat on the river, signed.Olie op paneel Zeilboot op de rivier, gesigneerd.23 x 17 cm ...[more]
James ENSOR (1860-1949)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)Ink drawing Landscape at dusk, signed.Inkttekening Landschap bij valavond, getekend.12 x 12 cm ...[more]
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Parchment of 1687 with 5 stamps
Parchment of 1687 with 5 stampsPerkament van 1687 met 5 zegels ...[more]
Parchment in which Charles V decrees the verdict of the Great Council of Mechelen between Louis Van
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)Pastel Nude, signed and dated '85.Pastel Naakt, gesigneerd en gedateerd '85.72 x 107 cm ...[more]
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888)
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888)Pencil drawing Farme house.Signed.Potloodtekening Hoeve.Getekend.15 x 22 cm ...[more]
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)Pencil drawing, signed and dated 1919.Potloodtekening, gesigneerd en gedateerd 1919.28 x 20 cm ...[more]
Constant PERMEKE (1886-1952)
Marc NEELS - Marc SLEEN (1922-2016)Drawing Self portrait, not signed.Tekening Zelfportret, niet gesigneerd.43 x 33.5 cm ...[more]
Marc NEELS - Marc SLEEN (1922-2016)Pencil drawing Young girl, signed.Poltloodtekening Jong meisje, gesigneerd.37.5 x 27 cm ...[more]
Guido RENI (1575-1642) (attrib.)
Rodolphe Paul WYTSMAN (1860-1927)Pastel Beach view with boats, signed.Pastel Strandzicht met boten, gesigneerd.26.5 x 39 cm ...[more]
Modest HUYS (1874/75-1932)
Jos VERDEGEM (1897-1957)
Jos VERDEGEM (1897-1957)Pastel Nude, signed and dated '49.Pastel Naakt, gesigneerd en gedateerd '49.89 x 69 cm ...[more]
Xavier DE COCK (1818-1896)
Gustave BUSCHMANN (1818-1852)
Marc MAET (1955-2000)
Marc MAET (1955-2000)
Marc MAET (1955-2000)Drawing Untitled, XI '88, signed in pencil.Tekening Zonder titel, XI '88, gesigneerd in potlood.66 x 50 cm ...[more]
Hubert MINNEBO (1940)
Leo COPERS (1947)
Henri VANDERMOERE (1939)
Henri VANDERMOERE (1939)Oil on canvas Composition, signed.Olie op doek Compositie, gesigneerd.60 x 70 cm ...[more]
Jean François Barbe (1936-2014)
Jean François Barbe (1936-2014)Original drawing in oil pastel " ...[more]
Charcoal drawing Marie, signed and dated '78Houtskooltekening Marie, gesigneerd en gedateerd '7833 x 23 cm ...[more]
Emile CLAUS (1849-1924)
Emile CLAUS (1849-1924)Pastel Castle Gate, monogram.Pastel Kasteelpoort, monogram. ...[more]
Paul DELVAUX (1897-1994)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)Lot of drawings (4) and book.Lot tekeningen (4) en boek. ...[more]
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
39 Los(e)/Seite