18 Los(e)/Seite
Johan De Loose
Johan De Loose Watercolor No title. Signed. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd. 41 x 29 cm
Johan De Loose
Johan De Loose Watercolor No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014. 42 x 29 cm
Armand HEINS (1856-1938)
Armand HEINS (1856-1938) Watercolor Farm. Signed and dated '81. Aquarel Hoeve. Gesigneerd en gedateerd '81 29 x 41.5 cm
Louis Antoine CAROLUS (1814-1865) Watercolor Le promenade. Signed. Aquarel Le promenade. Gesigneerd. 17.5 x 23.5 cm
Daniel GREINER (1872-1943)
Wybrand GANZEVOORT (1930/35)
Wybrand GANZEVOORT (1930/35) Watercolor Untitled. Signed and dated '59. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd '59. 26 x 18 cm
René GUIETTE (1893-1976)
Mané-Katz (1894-1962)
Mané-Katz (1894-1962) Préparation au marriage. Watercolor painting, signed. Préparation au mariage. Aquarel, gesigneerd. 84 x 52.5 cm
Mané-Katz (1894-1962)
Mané-Katz (1894-1962) Préparation au marriage. Watercolor paiting, signed. Préparation au mariage. Aquarel, gesigneerd. 82.5 x 53 cm
Sam FRANCIS (1923-1994)
Maurits Joseph NIEKERK (1871-1940) Watercolor Flowers. Signed. Aquarel Bloemen. Gesigneerd. 52 x 36.5 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor Courtisane. Signed. Aquarel Courtisane. Gesigneerd. 59.5 x 46.5 cm
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Watercolor Le vieille femme. Signed. Aquarel Oude vrouw. Gesigneerd. 23 x 16.5 cm
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Herman VERBAERE (1906-1993)
Herman VERBAERE (1906-1993)
Jan VANRIET (1948)
Jan VANRIET (1948) Watercolor Girl with hat. Signed and dated 1979. Aquarel Meisje met hoed. Gesigneerd en gedateerd 1979 50 x 69.5 cm
18 Los(e)/Seite