14 Los(e)/Seite
Lot Art books a.o R. Raveel and Jef Wauters Lot Art books a.o R. Raveel and Jef Wauters. Een lot kunstboeken met o.a Roger Raveel en Jef Wauters.
L. de Bougé
L. de Bougé Argenteuil, watercolor on paper, signed. Argenteuil aquarel op papier. Gesigneerd. 28 x 21.5 cm
Karel Van Belle (1884-1959)
Study of a skull
Study of a skull Een menselijke studieschedel 18.5 x 12 x 16 cm
Jan WILLEKENS (1939)
Jan WILLEKENS (1939) Watercolor on paper 'seagulls'. Signed. Aquarel op papier, getiteld 'seagulls'. Gesigneerd. 54 x 76 cm
Franz HERBELOT (XX)
Franz HERBELOT (XX) Watercolor on paper 'City view' Signed. Aquarel op papier 'Stadszicht'. Gesigneerd. 23.5 x 32.5 cm
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986) Courtisans. Watercolor on paper. Signed. Courtisans. Aquarel op papier, gesigneerd. 31 x 22.5 cm
Alfred OST (1884-1945)
Alfred OST (1884-1945) 'In den Vlaamschen leeuw'. Watercolor. Not Signed. 'In den Vlaamschen leeuw'. Aquarel op papier, niet gesigneerd. 25 x 34 cm
Henri Victor Wolvens (1896-1977)
Henri Victor Wolvens (1896-1977) Landscape. Watercolor on paper. Signed. Landschap. aquarel op papier, gesigneerd. 25.5 x 33.5 cm
Paul Delvaux (1897-1994)
Paul GRUSENMEYER (1930-2006)
Paul GRUSENMEYER (1930-2006) Watercolor on paper. Signed and dated '92. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd '92. 72 x 72 cm
Paul GRUSENMEYER (1930-2006
Paul GRUSENMEYER (1930-2006 Watercolor on paper. Signed. Aquarel op papier, gesigneerd. 85 x 85 cm
Lot with various art books
Lot with various art books Lot met diverse kunstboeken.
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986) watercolor (2) 'Flowers' and 'Courtisanes' aquarel op papier(2) 'Bloemen' en 'Courtisanes'. 52 x 58 and 24 x 30 cm
14 Los(e)/Seite