8 Los(e)/Seite
Bronze chandelier
Bronze chandelier with central glass coupe Een bronzen luchter met glazen coupes. H 98 cm
Lampadaire style Maison Charles gilt bronze surmounted by a cubic base Een lampadaire stijl Maison Charles. H 82 cm
Lampadaire seventies 'Fedam'
2 Italian gilt wooden mirrors with lights 2 verguld houten spiegels met lichten Italië H 59 cm
2 vintage Murano lights
2 vintage Murano lights 2 Vintage Murano lampen. H 81.5 cm
2 Chinese style vintage lampadaires 2 Vintage lampadaires, Chinese stijl. H 75 cm
Delft blue porcelain chandelier
Delft blue porcelain chandelier bronze with lion heads Delfts blauwe porseleinen kroonluchter in brons met leeuwen koppen. H 95 cm
Bronze chandelier 19th C.
Bronze chandelier 19th C. with 12 light points Bronzen luchter met 12 lichtpunten. 19e eeuw. H 85 cm
8 Los(e)/Seite