64 Los(e)/Seite
Pair of wooden consoles
Pair of wooden consoles decor of a satyr Een paar houten consoles gedecoreerd met saters. H 58 cm ...[more]
Spiral carved alabaster pedestal
Spiral carved alabaster pedestal Een spiraalvormige albasten pedestal. H 104 cm
Lot with 2 side tables with marble top Een lot met 2 bijzet tafeltjes met marmeren blad. H 76 - 84.5 cm
Side table with marble top
Oak neo gothic hall bench
Oak neo gothic hall bench Een eiken Neo Gotische halbank. H 157 W 175 D 57 cm
Table Oak Louis Philippe
Table Oak Louis Philippe Een eiken tafel Louis Philippe. H 72 W 129 D 90 cm
Belgo Chrome chairs
Belgo Chrome chairs With white leather seating. Belgo Chrome chairs met wit lederen zittingen.
Display cabinet
Couple Louis XV seats
Couple Louis XV seats Een koppel Louis XV zetels. H 94 cm
Lounge table with medaillons
Lounge table with medaillons and marble top. Salon tafeltje met marmeren blad en medaillons. H 49 W 102 D 40.5 cm
Gold-plated wooden mirror
Gold-plated wooden mirror with oak leaf decoration Een Vergulde houten spiegel met eik bladen decoratie. 145 x 88 cm
Lounge table oriental style
Lounge table oriental style salontafel Oriëntaalse stijl. H 40 cm W 102 D 102 cm
Mirror with cut glass and frame with inlay Spiegel met geslepen glas en lijst met inleg. 78.5 x 60.5 cm
Émile GALLÉ (1846-1904)
Green marble pedestal
Green marble pedestal A green marble with bronze mounts. Een groene pedestal met bronzen monturen. H 96 cm
Willy VAN DER MEEREN (1923-2002)
Willy VAN DER MEEREN (1923-2002) vintage desk vintage bureau 80 x 78 x 55 cm
2 console seventies
2 console seventies 2 Consoles van de jaren 70. H 63 cm
Card table with bronze fittings
Card table with bronze fittings with marquetry Een kaarttafel met brons en marqueterie. H 75 W 80 D 58 cm
Louis XVI chest of drawers 18th century Flemish, beautiful blonde oak Louis XVI ladekast 18e eeuw. Vlaams, mooi blonde eik. H 97 W 134 D 59 cm
Louis XVI salon
Gilded side table with marble top Vergulde bijzettafel met marmeren blad. H 78 W 99.5 D 58.5 cm
2 marble book stands
2 marble book stands in the shape of a claw 2 marmeren boekensteunen in de vorm van klauwen. H 13.5 cm
Pair of 19th century footstools
Pair of 19th century footstools embroidery with phenix Een paar 19e eeuwse voetbankjes, geborduurd met fenixdecor. 27 x 22 x 13 cm
Lot with 2 bronze putti and 2 bronze wall sconces Lot met 2 bronzen putti en 2 bronzen wandarmaturen. H 21 - 24.5 cm
Wishbone Chair Hans Wegner
A Tonnet chair
A Tonnet chair With the Tonet label and stamp Een Tonnet stoel. Met het Tonet label en stempel. H 89 cm
2 vintage chairs
2 vintage chairs with leatherette seat 2 Vintage stoelen. Kunstlederen zitting. H 81 cm
vintage leather butterfly chair
vintage leather butterfly chair vintage leren vlinderstoel. H 94 cm
2 vintage red fauteulles
2 vintage red fauteulles fifties 2 vintage rode fauteuils uit de jaren 50. H 80 cm
French bergère
French bergère Decorated with a Ram's head. Franse bergère. Versierd met ram's koppen. H 90
Armchair with embroidered fabric, Italian ca 1920 Fauteuil met geborduurde stof, Italiaans circa 1920. H 118 cm
2 Antique wooden chairs + an old wooden table 19th C. 2 antieke houten stoelen + een oude houten tafel 19e eeuw. H 93.5 cm (chairs)
2 Gilt wooden chairs
2 Gilt wooden chairs seat cane & matting 2 vergulde houten stoelen met rieten zitting. H 95 cm ...[more]
Folding card table
Folding card table root wood and copper marquetry Een opvouwbare kaartentafel in wortelhout met marqueterie. H 74.5 W 70 D 44 cm
Napoleon III Cabinet with boulle
Napoleon III Cabinet with boulle bronze and marble top Napoleon III kast met boulle, brons en een marmeren blad. H 92.5 W 86 D 40.5 cm
A round table with marble top on a central feet Een ronde tafel met marmeren blad op een centrale voet. H 76 Dia 81 cm
English round table with claw feet Een Engelse ronde tafel met klauw poten. H 73.5 Dia 74.5 cm
Lot with 3 tables
Clerks desk and writing chest
Clerks desk and writing chest Een bureau en een schrijfkist. H 86 W 76 D 63 and 47 x 39 x 18 cm
Oak corner cupboard
Oak corner cupboard 19th C. Een 19e eeuwse eiken hoekkast. H 112 W 112 D 60 cm
2 wooden carved consoles with green marble top 2 hout gesneden consoles met groen marmeren blad. H 74 W 70 D 32.5 cm
Large hall mirror
Large gold-plated hall mirror
Large gold-plated hall mirror Een grote houten vergulde hal spiegel. 159 x 89 cm
Antique Coffee Table
Antique Coffee Table Mahogany 19th C. Antieke koffie tafel. In mahonie hout, 19e eeuw. H 73.5 W 155 D 91 cm
Gilt wooden mirror
Gilt wooden mirror Vergulde houten spiegel. 177 x 88 cm
Make-up mirror
Make-up mirror with drawer and marquetry 19th C. Opmaak spiegel. Met een schuifje en marqueterie, 19e eeuw. H 56 cm
English Desk
English Desk with leather top Engelse bureau met leer. H 81 W 152 D 91 cm
64 Los(e)/Seite