14 Los(e)/Seite
C. E. Briggs 1935
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jan VAN OOST (1961)
Jean PEYRISSAC (1895-1974)
Jean PEYRISSAC (1895-1974) Pencil drawing. From the 20's. With gravure stamp Porloodtekening van de jaren 20 met een gravurestempel. 11.5 x 18 cm
Belgian school
Belgian school Pastel 'Family scene' With a monogram. Belgische school met monogram. Pastel 'Familietafereel'. 27.5 x 37.5 cm
Leon ENGELEN (1943)
European school
European school Lady at the balcony Pastel. Signed H. Fuller Europese school. Dame aan het balkon. Pastel, gesigneerd H. Fuller. 58 x 42 cm
Jan VAERTEN (1909-1980)
Jan VAERTEN (1909-1980) Nude. Ink drawing. Signed and dated '58. Naakt, inkt tekening. Gesigneerd en gedateerd '58. 28 x 37.5 cm
Jan VAERTEN (1909-1980)
Jan VAERTEN (1909-1980) Flute player. Ink drawing Signed and dated '63. Fluitspeler. Inkt tekening, gesigneerd en gedateerd '63. 42.5 x 32 cm
Trompe l'oeuil
Igor Emanuilovich GRABAR (1871-1960) Drawing 'La table en désordre' Tekening 'La table en désordre' 17 x 16,5 cm
14 Los(e)/Seite