28 Los(e)/Seite
Greek Icon
Russian Icon
Russian Icon Mother of gods of the 7 joys 19th C. Een 19e eeuws Russich ikoon. Moeder Gods met de 7 geneugten. 31 x 26 cm
Icon 18th C.
Icon 18th C. Most Holy Mother God of Kazan Circa 1700 Een 18e eeuws ikoon. Allerheiligste moeder God van Kazan. Gedateerd circa 1700 68.5 x 48.5 cm
Lot with 2 silver Ex Votos
Russian Icon
Russian Icon 19th century Een 19e eeuws Russisch ikoon. 26.5 x 22 cm
Russian Icon
Russian Icon 19th century Een 19e eeuws Russisch ikoon. 35.5 x 25 cm
Congolese bronze crucifix
Congolese bronze crucifix Paters Augustijnen Een Congolees bronzen kruis van de Paters Augustijnen. 30 x 23.5 cm
Lot religious items
Modeste Van Hecke
Modeste Van Hecke Crucifix with a bronze Christ Signed. Kruisbeeld met bronzen Christus. Gesigneerd. 50 x 36 cm (total)
Silver Incense Burner
Silver Incense Burner Zilveren wierookbrander met stempel. H 25 cm
Frame with silver cross Pius IX (1846-1878) Kader met zilveren kruis Pius IX (1846-1878) 32,5 x 32,5 cm (the frame)
2 copper sacrificial dishes
2 copper sacrificial dishes Nurenberg 18th Mechelen 17th 2 koperen offerschalen Nurenberg 18e en Mechelen 17e eeuw. Dia 37 - 45 cm
Lot miscellaneous
Lot miscellaneous 19th C.
28 Los(e)/Seite