27 Los(e)/Seite
Makonde mask 20thC
Makonde mask 20thC A Makonde mask from Tanzania dated early 20thC. Een Makondemasker van Tanzania, gedateerd begin 20e eeuw. H 26 cm
Human skull Borneo Dayak presumably 19thC with base Een menselijke schedel, Borneo Dayak met staander. Waarschijnlijk 19e eeuws. 16 x 14 x 14.5 cm
A knife from Mentawai
A knife from Mentawai With base Een mes uit Mentawai met staander. L 45.5 cm
Dayak Borneo Head Hunters Sword
Ceremonial hat from Naga
Ceremonial hat from Naga With base. Een ceremoniële hoed van Naga met staander. 28 x 14 x 21 cm
Salipa box Mentawai
Salipa box Mentawai spice box of a shaman Een Salipa doos uit Mentawai voor kruiden van een Shaman. 78 x 15 x 15.5 cm
Lega hat in crocodile skin and neck support Mangbetu Lega hoed in krokodillenleer en neksteun Mangbetu H 19 - 23 cm
Shield in elephant skin (Etiopie) Schild in olifantenhuid (Etiopie) Dia 31,5 cm
Dan mask with coiffe
Dan mask with coiffe Dan masker met kapsel H 70 cm
Necklace with shells (Polynesia)
Necklace with shells (Polynesia) Halsketting met schelpen (Polynesië) H 40 cm (incl. the stand)
Necklace with shells (Polynesia) Halsketting met schelpen (Polynesië) H 37 cm (incl. the stand)
DAN miniature masks and wedding cup Chokwe DAN miniatuurmaskers en trouwbeker Chokwe H 16 - 22 cm
Patinated plaster bust of an oriental youth Gepatineerde gipsen buste van een oriëntaalse jeugd H 48 cm
Lega mask and 2 combs
Lega mask and 2 combs Lega-masker en 2 kammen H 19 - 30 cm
Cache-sexe Africaine (Mali)
Cache-sexe Africaine (Mali) Cache-sexe Africaine (Mali) H 39,5 cm (incl. the stand)
4 bottles / cups Burkina Faso and Bambare jug 4 flessen / kopjes Burkina Faso en Bambare kan H 13 - 30 cm
Lot of 3 African pieces
Lot African pieces
27 Los(e)/Seite