7 Los(e)
7 Los(e)/Seite
six antique miniatures Lot van zes antieke miniaturen
Los 417
antique 3pc garniture in marble and patinated metal : a pair of vases and clock with "Marty Médaille
Los 468
Armand Marseille marked doll with porcelain head ARMAND MARSEILLE 'antieke' karakterpop "341 / 6K"
Armand Marseille marked doll with porcelain head ARMAND MARSEILLE 'antieke' karakterpop "341 / 6K" met porseleinen hoofd gemerkt
Heubach-Köppelsdorf marked doll HEUBACH - KOPPELSDORF meisjespop "320.4" gemerkt
two vintage 'Wayang' shadow puppets Lot van twee vintage 'Wayang' schaduwpoppen
Los 854
East European, probably Russian figure in marked porcelain Oost-Europese, allicht Russische, bibelot
7 Los(e)/Seite