11 Los(e)/Seite
beautiful pair of antique chenets in gilded bronze each with a Cupid and a dragon || Fraai paar
antique Chinese sculpture in bronze with 'champlevé' with enamels || Antieke Chinese sculptuur in
'antique' Chinese Confucius sculpture in bronze and cloisonne || 'Antieke' Chinese sculptuur in
antique English Victorian letterbox in wood and Henry Matthews signed and marked silver || HENRY
Art Nouveau centre piece in marked pewter - signed Georges Van de Voorde || VAN DE VOORDE GEORGES (
Art Nouveau pitcher in pewter || Art Nouveau-kruik in zilvertin verserd met een vrouw en kinderen - hoogte : 39 cm - ca 1900
Art Nouveau pitcher in marked pewter - signed Petiz for Jean Maurice Petizon || PETIZON JEAN MAURICE
antique Sheffield breakfast serving dish and a wine coaster || Lot (2) met een antieke gedekselde
antique Sheffield breakfast serving dish and a wine coaster || Lot (2) met een antieke gedekselde Sheffield - ontbijtschaal en een wijnfleshouder
various lot of antique pewter items || Lot antiek tinnen voorwerpen
bronze mask, a part of the spout of a fontain || Bronzen masker, eigenlijk een onderdeel van de
bronze mask, a part of the spout of a fontain || Bronzen masker, eigenlijk een onderdeel van de spuiter van een fontein - hoogte : 25 cm
several pieces of old and antique pewter || Lot antieke en oude tin (meestal gemerkt of geijkt)
several pieces of old and antique pewter || Lot antieke en oude tin (meestal gemerkt of geijkt) met maatbekers en een Empire-koffiekan
11 Los(e)/Seite