5 Los(e)/Seite
Blek le Rat signed screenprint || BLEK LE RAT (° 1951) serigrafie n° AP : "Man met revolver" - 74
Blek le Rat signed screenprint || BLEK LE RAT (° 1951) serigrafie n° AP : "Man met revolver" - 74 x 53 getekend
Karen Rae plate signed and 1989 dated "Barrels" print in colors || KAREN RAE (20°/21° EEUW) (UK)
two sixties' Vietnamese War propaganda posters in colors || Lot van twee originele Vietnamese
three bayonets || Lot van drie bajonetten
two pairs of handcuffs and an English bat in painted wood || Lot met een paar handboeien en een
two pairs of handcuffs and an English bat in painted wood || Lot met een paar handboeien en een Engelse matrak in beschilderd hout
5 Los(e)/Seite