5 Los(e)
5 Los(e)/Seite
Los 133
17th Cent., probably Spanish, mortar with its pestle in bronze ||Zeventiende eeuwse, allicht
several old mortars ||Lot oude vijzels
Los 530
antique English butler's tray on its stand in mahogany ||Antieke Engelse butler's tray op typisch
530antique English butler's tray on its stand in mahogany ||Antieke Engelse butler's tray op typisch
antique English butler's tray on its stand in mahogany ||Antieke Engelse butler's tray op typisch onderstel in acajou
4pc Christofle marked coffee and tea set on its oval tray ||CHRISTOFLE 4-delig koffie- en theeservies op bijhorende ovalen plateau gemerkt
several old iron moulds ||Lot oude moules (mallen) in ijzer
5 Los(e)/Seite