8 Los(e)/Seite
19th Cent. Russian icon || Negentiende eeuwse Russische ikoon met de voorstelling van vier Madonna's
19th Cent. Russian icon || Negentiende eeuwse Russische ikoon met de voorstelling van vier Madonna's met kind - 40 x 33
19th Cent. Russian icon with the representation of Mother Mary and child (on a removable central
19th Cent. Russian icon || Negentiende eeuwse Russische ikoon met centraal de voorstelling van een
19th Cent. Russian icon || Negentiende eeuwse Russische ikoon met de voorstelling op het onderste
antique Russian icon with the representation of the face of Jesus on Veronica's cloth || Antieke
17th/18th Cent. Russian icon || Zeventiende/achttiende eeuwse Russische ikoon met de voorstelling
Alexandre Benois aquarelle - with his monogram and date 1940 and with a stamp in cyrillic of an
8 Los(e)/Seite